Poznaj mnie >>

O autorce

ANNA MŚCICHOWSKA

 

Jestem brainologiem, trenerką Structogram®

oraz trenerką świadomego biznesu.

 

Od ponad 5 lat badam schematy w mózgu, które działają na człowieka w danym momencie i odgradzają od poczucia szczęścia, spełnienia i bezpieczeństwa.

4 litery

17 maja 2022

Co to dla mnie znaczy detox mózgu?

Czytaj więcej:

Hospitality

Biznes

4 litery

Wszystkie

Dzisiaj, z okazji Tłustego Czwartku, skupię się na jednym z najsmaczniejszych aspektów podróżowania - jedzeniu. Ale nie o pączkach będzie,
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się włożyć świeżo wyprane skarpetki, tylko po to, by natychmiast nadepnąć na mokrą plamę na podłodze?
Wiesz, że w roku 2024 wchodzą istotne zmiany dotyczące dofinansowań na szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) udostępnionej Przez Polską
Wszyscy mamy pod górkę…No nie raczej nie wszyscy mamy pod górkę to ja mam pod górkę! Co oni mogą wiedzieć
Brak zrozumienia złożonych procesów mózgowych przekłada się na formułowanie teorii opierających się na wybiórczych danych. Psycho- i neuromity kuszą prostotą,
Wchodząc na strych, zawsze czuję niesamowitą ekscytację. Widzę pajęczyny, które zbierały się wiele lat, rosły jedna na drugiej i osiadł
Dzisiaj, z okazji Tłustego Czwartku, skupię się na jednym z najsmaczniejszych aspektów podróżowania - jedzeniu. Ale nie o pączkach będzie,
Wiesz, że w roku 2024 wchodzą istotne zmiany dotyczące dofinansowań na szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) udostępnionej Przez Polską

Gdy przychodzi pomroczność jasna i nie bardzo wiesz jak znaleźć wyjście z sytuacji, to spróbuj się oczyścić. Ja dzisiaj dokładnie wiem, dlaczego ciężko jest nam ruszyć z miejsca, albo dlaczego przygniatają nas smutne i nieprzewidziane sytuacje.

 

Moje życie oczywiście, jak zapewne i Ciebie doświadcza wydarzeniami, których, albo się nie spodziewasz, albo tak bardzo nie chcesz, że aż stają się realne.

 

 

Jak się z nimi zmierzyć, żeby nie zwariować, jak ogarnąć i się nie oglądać? Ciągle zadaję sobie te pytania.

 

Bardzo pomocny okazał się dla mnie #DETOXMÓZGU, który buduje, resetuje, rozszerza horyzonty i leczy głowę, ciało i duszę.

 

Przyłącz się do mnie. Moje odrodzenie, które nazwałam DETOX MÓZGU, wierzę, że pozwoli osiągnąć szczyty. Opowiem Ci jak to się zaczęło:

 

 

Pierwszy mój krok to

Zwierzenia na live (obejrzyj >>)

 

W ogóle tego nie zaplanowałam, miałam coś nagrać i tak spontanicznie zaczęłam mówić, a że było to 31.03, przeddzień rocznicy śmierci mojego brata. (A tak nam zrobił psikusa na Prima Aprilis, to było w jego stylu, takie jajcowanie), to naszła mnie taka dziwna refleksja. I szczerze powiem, że od razu po nagraniu chciałam go skasować, bo ryczałam jak głupia i miałam wrażenie, że gadałam od rzeczy. Ale dosłownie chwilę potem posypały się komentarze, również na priv…znowu wyłam, ale już ze wzruszenia…okazało się, że było to OCZYSZCZENIE, które dało również siłę innym, moje smutne i trudne momenty, które tak dotkliwie sięgnęły dna, wypłynęły z tymi łzami i może nie wszystkie, ale dodały otuchy. Moi wspaniali przyjaciele, klienci, znajomi dodali mi sił swoim zainteresowaniem, jaki to był DETOX.

 

 

Drugi mój krok – poprosiłam swoich znajomych na Facebooku o radę, co jeszcze mogę zrobić, aby oczyścić się z tego co we mnie siedziało, tej pesymistycznej myśli, tej załamki i tej totalnej rozsypki.

 

Kolejne podpowiedzi nadeszły.

 

 

Trzeci mój krok to medytacja, bardzo wiele osób mi to poleciło. Uczę się jej teraz w każdej wolnej chwili, daje wyciszenie i uspokojenie myśli galopujących jak stado koni. Znalazłam spokój

 

Mózg zaczął czuć się lepiej.

 

I to co zaczęło się wydarzać powoli, to fakt, że zaczęłam myśleć każdego dnia spokojniej i pozytywniej.

 

 

Czwarty mój krok to DETOX MÓZGU przez jelita. Postanowiłam zgłębić temat oczyszczania organizmu. Odnalazłam wiele wspaniałych informacji na temat oczyszczania Aloesem z firmy Forever Living Products. Obecnie przygotowuję się pijąc na czczo miąższ aloesowy i czuję się każdego dnia lepiej. Czekam teraz na rozpoczęcie programu Clean 9. O tym doświadczeniu opowiem po zakończeniu.

 

Ogromnie zainteresował mnie wpływ stanu naszych jelit na motywację i stany depresyjne. Ten fakt został udowodniony poprzez badania naukowe. Organizm ludzki posiada 2 mózgi i każdy z nich ma swoje centrum dowodzenia. Jeśli dochodzi do zaśmiecenia naszego układu pokarmowego, albo do stresu naszego umysłu to oba mózgi wzajemnie się informują, stąd tak bardzo ważne, aby dbać o stan naszych jelit. Jelita to raczej gigantyczny Matrix, który rejestruje nasze „życie wewnętrzne” i oddziałuje na podświadomość. Ale o tym opowiem więcej, jak zgłębię wiedzę o tym wzajemnym oddziaływaniu i odczuję to na własnym organizmie podczas oczyszczania.

 

Piąty krok to MadeinEmpathy i Kasia, która wsparła mnie od strony empatii. Oczyścić się empatią… niesamowite uczucie, gdy odkrywałam w sobie swoje potrzeby i interpretowałam przekonania. A nowe przekonanie do którego doszłam wybrzmiało, jak cytat profesorski:

W sobie mam wsparcie, bo ja najbardziej potrzebuję siebie dla siebie… i wtedy wszystko mogę mieć!

 

 

Szósty krok mojego DETOXU MÓZGU to obcowanie z naturą. Podziwianie zwykłej trawy, na której sobie poleżałam, trele i śpiewy ptaszków, rechot żab, szum wiatru i słońce. Czy doceniasz, to wszystko co wokół Ciebie masz? Bo ja zaczęłam patrzeć na świat zupełnie inaczej.

 

Mój DETOX MÓZGU wciąż trwa i zaledwie minął miesiąc, to ja wiem, że czekają mnie jeszcze inne niesamowite odkrycia i oczyszczenie, na które otworzyłam się całą sobą.

 

Oprócz swojego oczyszczenia wciąż pomagam innym zrozumieć swój mózg i dojść do świadomości, która jest w nas. Ostatni trening poznania siebie okazał się bardzo emocjonalny i wzruszający, jak pięknie patrzeć na wewnętrzne odkrycia, które rodzą się podczas moich szkoleń.

 

Jestem pełna wdzięczności, że mogę uczestniczyć w budowaniu tych pięknych odkryć.

Anna Mścichowska A.M. Quality & Magia Podróży, Wojska Polskiego 6/1u, 19-300 Ełk, tel. 513161313, NIP: 8481367823, REGON: 28135953

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Masz dodatkowe pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ ze mną!

info@amquality.eu

+48 513 161 313

Jeśli masz ochotę spotkać się ze mną na żywo, po wcześniejszym umówieniu zapraszam Cię do mojego biura w Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 6/1u.

 

SYSTEM JAKOŚCI ISO 9001

Sprawdź politykę jakości >>