Jeśli masz ochotę spotkać się ze mną na żywo, po wcześniejszym umówieniu zapraszam Cię do mojego biura w Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 6/1u.

 

SYSTEM JAKOŚCI ISO 9001

Sprawdź politykę jakości >>

+48 513 161 313

info@amquality.eu

Masz dodatkowe pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ ze mną!

Anna Mścichowska A.M. Quality & Magia Podróży, Wojska Polskiego 6/1u, 19-300 Ełk, tel. 513161313, NIP: 8481367823, REGON: 28135953

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Cześć! Nazywam się

ANNA MŚCICHOWSKA

 

Jestem brainologiem, trenerką Structogram® oraz trenerką świadomego biznesu.

 

Od ponad 5 lat badam schematy w mózgu,

które działają na człowieka w danym

momencie i odgradzają od poczucia

szczęścia, spełnienia i bezpieczeństwa.

Poznaj moją

PODRÓŻ

do miejsca, w którym jestem teraz!

 

Od młodych lat prowadzę biznes, zawsze przyświecała mi chęć osiągnięcia czegoś więcej… Skąd się wzięła we mnie taka postawa?

 

Dziś już wiem, że mam tak ukształtowany mózg i moja osobowość ukierunkowana jest na wyznaczanie celów i osiągnięcia. Z drugiej zaś strony chciałam być zauważona.

 

A.M. Quality to ja, to mój świat doświadczeń, które zbierałam podczas tej podróży, zwanej „karierą”. Mój własny biznes, który otwierałam w wieku 29 lat. Pełna marzeń, z wizją i odwagą szłam jak burza. Wiem co znaczą nieprzespane noce, załamanie rynku, kryzys, niemoc, rekrutacja pracowników, czy problemy z komunikacją i subordynacją w firmie - ale wiem również, jak wiele znaczą zadowoleni klienci, cudowne relacje w pracy z zespołem, który uwielbiasz. Wiem również co znaczy, gdy możesz mieć spokojny urlop w cudownym miejscu z rodziną i rosnące słupki na swoim koncie.

 

W 2006 roku otworzyłam swoje własne biuro podróży. Wiedziałam, że musi nazywać się unikalnie, bo podróże to coś więcej niż produkt czy usługa, to emocje, to dotyk, to smak… to magia.. Na początku z niską samooceną, młoda, niedoświadczona pełna obaw, ale z ogromną energią i pomysłowością brnęłam do przodu po swoje CELE. Magia Podróży stała się faktem. Przez to, że strach był ogromny i budżet niewielki dałam się namówić na spółkę. Skorzystałam ze wsparcia starszych znajomych, potem wspólników. Domyślasz się , jak się kończą spółki….

Entuzjazm spadł już po kilku miesiącach, kiedy to wszystko zwaliło mi się na głowę.

 

Najpierw ciężka choroba mojego taty, którego stan pogarszał się z dnia na dzień, a potem bolesne rozstanie ze wspólniczką. Moment przyciśnięcia do ściany i przewartościowanie pewnych aspektów życiowych. Decyzja była szybka:

 

 

 

Na razie ZAMYKAM.

 

 

Nadmienię, że minęło zaledwie 6 miesięcy od otwarcia… Konkurencja piła szampana, a ja zdruzgotana, czująca ogromny zawód w sercu wywiesiłam kartkę, że “biuro nieczynne do odwołania”.

 

Wbrew pozorom to był cudowny czas, który spędziłam ze swoim tatą, ostatnie chwile radości, jedzenia chałwy i wzruszeń. Tego nikt mi nie zabierze. Po śmierci taty, zaledwie po kilku tygodniach...

biuro OTWORZYŁAM ponownie

Mówiły jaskółki,

jak się kończą

 

spółki

I nie stałoby się to, gdyby nie SAMOŚWIADOMOŚĆ.

 

Poznanie dokładnie na czym polegają mechanizmy funkcjonowania mózgu, poznanie Marzeny Grochowskiej, która o mózgu wie prawie wszystko. Dało mi to kolejne możliwości. Poznałam nowe terminy, takie jak: dobrostan, rezyliencja, uważność, teoria poliwagalna, psychologia pozytywna, neurobiologia. Dostałam ogromną, zwalidowaną wiedzę, opartą o nowe odkrycia oraz badania nad mózgiem, które warto wykorzystać w biznesie oraz zarządzaniu szczęściem w organizacjach.

 

W końcu jest nadzieja na zmianę skostniałych struktur i przemianę, którą przechodzą jednostki, a potem całe struktury. Metoda małych kroków pozwala na poruszanie się do przodu i czerpanie pięknej energii ze świata i ludzi. Bo my wszyscy jesteśmy na tym świecie cudowną energią, którą emanujemy. Tylko musimy ją zrozumieć i świadomie używać.

 

 

Moi mentorzy to:

... oraz wielu innych, których studiuję i nieustająco pochłaniam wiedzę, aby móc ją przekazać Tobie.

TAK MÓWIĄ

o współpracy ze mną:

Jak

pracuję?

 

W swojej pracy kładę nacisk na to, co już mam, co jest w tej chwili - czyli poznanie sytuacji, w której aktualnie znajduje się dana osoba.

 

Badam, które schematy w mózgu działają w tym momencie i odgradzają od poczucia szczęścia, spełnienia i bezpieczeństwa. Potem dobieram odpowiednie techniki pracy, oparte na wiedzy naukowej - na brainologii i Structogramie®.

Zabiorę Cię

w podróż

w głąb siebie!

 

Techniki te poniekąd zabierają nas w podróż w głąb siebie - by uświadomić jacy naprawdę jesteśmy i jakie techniki wypracował nasz mózg.

 

Następnie razem, konkretnymi technikami “wyciągamy” z mózgowych czeluści mocne strony i uczymy się wdrażać je w życie, aby budować dobrostan i dobre samopoczucie każdego dnia.

POMOGĘ CI znaleźć to,

co dawało Ci moc i radość

 

... a teraz zniknęło pod stertą obowiązków.

 

Odszukamy prawdę o Tobie, odbudujemy relacje bez rezygnacji z Twoich potrzeb. okryjesz w SOBIE predyspozycje, które Ci służą poznasz fundamenty dobrostanu, nauczysz się go budować o niego dbać.

 

Ruszymy biznes, żeby przestał wypalać, a stal się żywiołowym ognikiem, który służy Ci tak, jak chcesz i ułatwia życie.

Przez ostatnie lata całkowicie wywróciłam swoje życie

DO GÓRY NOGAMI!

180°

dr Rick

Hanson

dr Martin

Seligman

dr David R.

Hawkins

Sonya

Lubomirsky

Tonny

Robins

dr Joe

Dispenza

Dlaczego praca

nad głową jest tak

 

BARDZO WAŻNA?

 

 Odpowiednio nastawiony mózg zmienia postrzeganie świata, ludzi wokół i naszych
relacji.

 

 Zmienia też sposób przeżywania codzienności, z której przecież składa się całe nasze życie.

 

 Praca nad sobą, nad swoimi

naturalnymi predyspozycjami i uwarunkowaniami sprawia, że uczymy się dostrzegać i osiągać szczęście oraz czuć tak

zwany “dobrostan”.

Dlaczego praca nad głową jest tak

 

BARDZO WAŻNA?

 

 Odpowiednio nastawiony mózg zmienia postrzeganie świata, ludzi wokół i naszych relacji.

 

 Zmienia też sposób przeżywania codzienności, z której przecież składa się całe nasze życie.

 

 Praca nad sobą, nad swoimi naturalnymi predyspozycjami i uwarunkowaniami sprawia, że uczymy się dostrzegać i osiągać szczęście oraz czuć tak zwany “dobrostan”.

Najważniejsze jest to,

co posiadamy i co robimy

... jacy

JESTEŚMY!

Właśnie wtedy, gdy odkryłam jaka jestem naprawdę, wtedy zaczęła się prawdziwa, autentyczna wspinaczka na szczyty.

 

W ferworze swoich wewnętrznych problemów i ucieczek, szukając azylu i wolności mentalnej zaczęłam poszukiwać, tego co pozwalało mi na szczęście i robienie rzeczy całkowicie z sensem i pasją.

 

Zaczęła się nauka, zdobywanie wiedzy, która dodawała mi każdego dnia mocy. Historia Latynoameryki, wielka konkwista i świat Majów, ich odkrycia i mistycyzm. Potem miłość do mózgu, bo to właśnie ta nitka mądrości pokoleniowej i fenomen, dzięki któremu żyjemy. Osobiste poznanie Ani Urbańskiej, która uczyniła mnie licencjonowaną trenerką szwajcarskiej metody wspierającej biznesy na całym świecie, opartej na wiedzy o mózgu Structogram.

 

 

 

Każdy człowiek jest inny, każdy biznes jest inny, każde miejsce jest inne - ale jest pewna struktura naszego mózgu, która wiele tłumaczy i sprawia, że pewne schematy się powielają."

 

 

Odkrycie takiego prostego schematu zdejmuje te ciemne okulary, a i różowe lekko przeczyszcza i daje autentyczną wizję Ciebie, Twoich przyjaciół, partnerów, klientów i firmy którą tworzysz. Posiadając tę wiedzę nauczysz się być autentyczny i otworzysz drzwi, które wciąż są zamknięte przed Tobą.

2021 - 2022

Tytuł Brainologa na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni

 

2022

Autorka audytu “Ocena możliwości rozszerzenia i wykorzystania bazy szkoleniowo - wypoczynkowej w OSW - Malinówka

 

2020 - 2022

Manager w obiekcie zabytkowym turystyczno - sakralnym Pokamedulski Klasztor w Wigrach

 

2019

Stworzenie marki A.M. Quality

 

2019

Licencja Trenerska Structogram®

 

2019

Certyfikat Train the Trainers

 

2016 – 2020

Iberystyka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie

 

2012 - 2013

Studia podyplomowe na WSIiZ w Olsztynie - technologie multimedialne i grafika komputerowa

 

2010 - 2013

Nauczyciel zawodu - turystyka

 

2008 - 2010

Wykładowca na WSFiZ w Białymstoku

 

2006

Certyfikat House of Mind (NLP) Practiceer in Art of Persuasian Marketing & e-Marketing

 

2006 do teraz

Otworzenie własnego biura podróży Magia Podróży

Wyróżnienia i nagrody:

 

2020  |  Prestiżowy Partner Tui POland

2019  |  Wyróżnienie za wzorową współpracę Allianz

2019  |  Diamenty Kobiecego Biznesu - za wiarygodność Marki

No cóż, i w tej kwestii miał rację. Zachrzaniałam jak mrówka i dziś wiem, żeby nie fakt, że tak ciężko pracowałam, to nie osiągnęłabym tego sukcesu. Najważniejsze jest to, że powoli budowałam zespół świetnych i oddanych pracowników. Osób z którymi razem płakałam, cieszyłam się, rozwijałam… a one ze mną… Tego nie da się zastąpić żadnym dyplomem. Tych tysięcy klientów, których ściągałam do siebie z całej Polski, tych cudownych miłych słów, podziękowań od kontrahentów. I tych fajnych pieniędzy, które dały mi wolność finansową, pozwoliły spełnić wiele marzeń podróżniczych i kupić apartament w Hiszpanii.

 

Przez te 15 lat szkoliłam się w wielu dziedzinach. Ukończyłam studia podyplomowe z grafiki, ponieważ nikt nie umiał mnie usatysfakcjonować pod względem graficznym, reklamy musiałam robić sama, potem razem z moją pracownicą. Tworzyłyśmy świetny team.