Brainolog

ekspert zarządzania dobrostanem

 

Specjalizuje się w uświadamianiu, jak budować pozytywne doświadczenia i środowisko, w którym człowiek jest w stanie realizować swoje mocne strony. Termin brainologia pochodzi od słowa ang. brain czyli mózg, oraz -logia, co wskazuje na związek z nauką. Wiedza brainologa opiera się o neuronauki, psychologię, teorie z zakresu rozwoju człowieka i zwalidowane naukowo badania.

 

 

Celem jest tworzenie “dobrostanowej rzeczywistości”, czyli odkrywaniu i budowaniu… SZCZĘŚCIA

 

Spotkania z brainologiem mają przywrócić życiu piękne, wyraziste kolory, mają wrócić mu jego wyjątkowy urok i charyzmę. Często też odkrywa się zupełnie nowe barwy, które wcześniej przemykały niezauważone i to jest też niezwykle ciekawe, otwiera nowe perspektywy.

Nawiązując do kolorów - ideologia, którą wprowadzam to

Filozofia RÓŻOWEGO MÓZGU ™

 

Nie chodzi tu o zakładanie słynnych “różowych okularów”, które po prostu przekłamują rzeczywistość, lecz o pracowanie ze swoimi zasobami i procesami myślowymi w taki sposób, by lepiej radzić sobie z trudnościami. Nauczenie się, jak dostrzegać pozytywne aspekty nas samych i świata wokół.

 

Moją misją jest pokazywanie ludziom drogi do szczęśliwego, świadomego życia, wykorzystując najpiękniejszy na świecie organ, jakim jest nasz mózg. Jego potencjału w tym zakresie większość z nas nie wykorzystuje - a przecież dzięki mózgowi jesteśmy CUDEM na tym świecie.

"Jesteśmy pod wrażeniem działalności firmy, którą prowadzi Pani Ania. To, co nas urzekło, to przede wszystkim: otwartość na potrzeby klienta, komunikatywność, kreatywność, dbałość o długofalowe relacje z klientami, uczciwość, rzetelność, lojalność, niezwykła serdeczność, profesjonalizm, i dyspozycyjność (świadomość, że możemy liczyć na pomoc w każdej ważnej dla nas chwili (…). Jest również osobą bardzo zorganizowaną, kompetentną, a przede wszystkim niezwykle ciepłą."

 

~ Grażyna i Eligiusz Wiloch

"Zbadanie swojej biostruktury pod skrzydłami Ani to niesamowite przeżycie. Poznajesz kolory jakie zagościły we własnym mózgu :). Dla mnie było to wyjątkowe odkrycie. Jeśli chodzi o samo przeprowadzenie szkolenia… to jeszcze na takim nie byłam, żeby się czuć tak komfortowo. Czułam się zaopiekowana. Treść treningu jasno i precyzyjnie przekazana :). Taka trenerka to skarb. Polecam z całego serca – na pewno jeszcze zawitam."

 

~ Elżbieta Boguszewska

coach

"Poznanie siebie – co to oznacza? Przecież nikt nie wie o mnie tak wiele, jak ja sama… a jednak. Dowiedziałam się, że jest coś takiego jak analiza biostrukturalna, która określa strukturę osobowości. Niesamowite doznanie i wiedza jaką dostałam podczas szkolenia, pomoże mi na różnych płaszczyznach życia. Dowiedziałam się również o swoich możliwościach, które były niewykorzystywane, głęboko uśpione. Z wiedzą, jaką otrzymałam mam wrażenie, że jestem silniejsza, odważniejsza i bardziej otwarta na nowe wyzwania (...)"

 

~ Aneta Szlaszyńska

kosmetolog

"Aniu, serdecznie Ci dziękuję za ten wspaniały dzień. Szkolenie Structogram powinien przejść każdy, aby wiedzieć jak się komunikować z innymi i jak postępować w życiu codziennym aby było łatwiej funkcjonować. Wyciągnęłam wiele wniosków i zamierzam to wszystko wdrożyć w życie. Cieszę się, że się zobaczyłyśmy i udzieliłaś mi tych cennych wskazówek. Polecam w 100%!"

 

~ Ilona Kruczyńska

"Z Panią Anią znamy się od samego początku podjęcia przez nią działalności gospodarczej (…) Znakomicie rozumie potrzeby klienta. Każda wizyta w jej biurze jest przyjemnością. Docenić należy jej zaangażowanie w budowę i rozwój zespołu profesjonalnych pracowników."

 

~ dr hab. Bogumił Pahl

prof. UWM w Olsztynie

"Structogram to cudowne narzędzie nie tylko do poznania siebie ale i drugiego człowieka (…) pokazał mi mój rdzeń osobowości, jej mocne i słabe strony dzięki czemu wiem jak się rozwijać w zgodzie ze sobą, jak być autentyczną w tym wszystkim (…) Dziękuję Ci Aniu za cudowny dzień! Za ogrom pozytywnej energii i wiedzy popartej tryliardem przykładów, które pomogły zrozumieć w jeden dzień coś, czego ja rozkminić nie mogłam przez długie lata. Jesteś NAJLEPSZA!!!”

 

Sylwia Lutkiewicz

„Szkolenie na wysokim, profesjonalnym poziomie. Komunikacja z uczestnikami na najwyższym poziomie. Dużo dowiedziałam się na temat swojej osobowości i w jaki sposób zdobyć klienta autentycznością”

 

Warsztaty Kreowania Wizerunku

"Aniu dziękuję ci bardzo za to niezwykle doświadczenie. Structogram utwierdził mnie w przekonaniu, że podążam właściwą ścieżką. Jest to niezwykłe narzędzie, które pokazuje jak być szczęśliwym w zgodzie ze sobą i innymi. A czas spędzony z Tobą był cudowny pełen przyjaźni, zrozumienia i ważnych wskazówek. Dziękuję!"

 

Dorota Nartowicz

„Warsztaty, w których uczestniczyłam bardzo mi się podobały. Pani, która je prowadziła była bardzo miła i pomocna. Umiała przekazać swoją wiedzę. Słowa, które do mnie mówiła dotarły do mnie i zmieniłam swoje podejście do samej siebie. Dużo zrozumiałam i będę starała się kierować tym, czego się dowiedziałam”

 

Warsztaty Kreowania Wizerunku

„Biorąc udział w warsztatach jestem pozytywnie zaskoczony prowadzenie wykładów, poziomem wiedzy i umiejętnością przekazania jej przez osobę prowadzącą. Treść została przekazana w sposób łatwy, przyjemny i zrozumiały. Jestem zadowolony i polecam innym udział w tego typu zajęciach”

 

Warsztaty Kreowania Wizerunku

Przejdź do oferty

biura 

Pojawili się wspaniali i życzliwi klienci, którzy trzymali za rękę i studzili moją rozpacz. Powoli odzyskiwałam siły i pomysły do działania. Pojawili się nowi klienci, nowe osoby w pracy, perspektywy pozyskania środków unijnych i powoli wygrzebywałam się z trudności. Moja determinacja pozwalała na realizację moich krótkoterminowych planów.

 

 

Dziś wiem, co robiłam dobrze,

a co najnormalniej SCHRZANIŁAM…

 

A i szczerze to się nazbierało. Często dawałam się wkręcić przez pseudospesjalistów, naciągnąć, spadałam i podnosiłam się wielokrotnie. Nie raz popełniałam błędy takie, których żałuję do dziś, ale cóż pewnych rzeczy nie da się odkręcić…można jedynie wyciągnąć wnioski.

 

Pamiętam, jak otwierając firmę mój były szef ostrzegał mnie, tym, że aby prowadzić biznes, to trzeba mieć ogrom wiedzy i bazę prawników, dyrektorów finansowych.

 

 

 

 

Wyśmiał mnie i stwierdził,

że porównuję się

jak mrówka

do słonia!

2002 - 2003

Course of Hospitality and Tourism - Incentive Initiatives in George Brown College, Kanada

 

Do 2006 roku

Praca w Biurze Podróży Trans-Expres

 

1996 – 2001

Politechnika w Białymstoku - Wydział Zarządzania i Marketingu - Zarządzanie turystyką i ochroną środowiska

DROGA, którą przeszłam,

aby być tu dzisiaj z Tobą

No cóż, i w tej kwestii miał rację. Zachrzaniałam jak mrówka i dziś wiem, żeby nie fakt, że tak ciężko pracowałam, to nie osiągnęłabym tego sukcesu. Najważniejsze jest to, że powoli budowałam zespół świetnych i oddanych pracowników. Osób z którymi razem płakałam, cieszyłam się, rozwijałam… a one ze mną… Tego nie da się zastąpić żadnym dyplomem. Tych tysięcy klientów, których ściągałam do siebie z całej Polski, tych cudownych miłych słów, podziękowań od kontrahentów. I tych fajnych pieniędzy, które dały mi wolność finansową, pozwoliły spełnić wiele marzeń podróżniczych i kupić apartament w Hiszpanii.

 

Przez te 15 lat szkoliłam się w wielu dziedzinach. Ukończyłam studia podyplomowe z grafiki, ponieważ nikt nie umiał mnie usatysfakcjonować pod względem graficznym, reklamy musiałam robić sama, potem razem z moją pracownicą. Tworzyłyśmy świetny team.

 

W związku z tym, że zawsze marzyłam o tym, aby napisać książkę lub dzielić się wiedzą, podjęłam się nauczania na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, aktywizowałam grupy bezrobotnych, a potem uczyłam młodzież w Technikum Obsługi Turystycznej. Dziś wielu moich uczniów i studentów jest moimi klientami.

 

Obecnie odnajduję się w szkoleniach rozwojowych i uczę jak zadbać o swój dobrostan, dobrostan w firmie i organizacji, a także jak tworzyć autentyczny biznes.

Wyróżnienia i nagrody:

 

2020  |  Prestiżowy Partner Tui POland

2019  |  Wyróżnienie za wzorową współpracę Allianz

2019  |  Diamenty Kobiecego Biznesu - za wiarygodność Marki

2021 - 2022

Tytuł Brainologa na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni

 

2022

Autorka audytu “Ocena możliwości rozszerzenia i wykorzystania bazy szkoleniowo - wypoczynkowej w OSW - Malinówka

 

2020 - 2022

Manager w obiekcie zabytkowym turystyczno - sakralnym Pokamedulski Klasztor w Wigrach

 

2019

Stworzenie marki A.M. Quality

 

2019

Licencja Trenerska Structogram®

 

2019

Certyfikat Train the Trainers

 

2016 – 2020

Iberystyka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie

 

2012 - 2013

Studia podyplomowe na WSIiZ w Olsztynie - technologie multimedialne i grafika komputerowa

 

2010 - 2013

Nauczyciel zawodu - turystyka

 

2008 - 2010

Wykładowca na WSFiZ w Białymstoku

 

2006

Certyfikat House of Mind (NLP) Practiceer in Art of Persuasian Marketing & e-Marketing

 

2006 do teraz

Otworzenie własnego biura podróży Magia Podróży

Właśnie wtedy, gdy odkryłam jaka jestem naprawdę, wtedy zaczęła się prawdziwa, autentyczna wspinaczka na szczyty.

 

W ferworze swoich wewnętrznych problemów i ucieczek, szukając azylu i wolności mentalnej zaczęłam poszukiwać, tego co pozwalało mi na szczęście i robienie rzeczy całkowicie z sensem i pasją.

 

Zaczęła się nauka, zdobywanie wiedzy, która dodawała mi każdego dnia mocy. Historia Latynoameryki, wielka konkwista i świat Majów, ich odkrycia i mistycyzm. Potem miłość do mózgu, bo to właśnie ta nitka mądrości pokoleniowej i fenomen, dzięki któremu żyjemy. Osobiste poznanie Ani Urbańskiej, która uczyniła mnie licencjonowaną trenerką szwajcarskiej metody wspierającej biznesy na całym świecie, opartej na wiedzy o mózgu Structogram.

 

 

 

Każdy człowiek jest inny, każdy biznes jest inny, każde miejsce jest inne - ale jest pewna struktura naszego mózgu, która wiele tłumaczy i sprawia, że pewne schematy się powielają."

 

 

Odkrycie takiego prostego schematu zdejmuje te ciemne okulary, a i różowe lekko przeczyszcza i daje autentyczną wizję Ciebie, Twoich przyjaciół, partnerów, klientów i firmy którą tworzysz. Posiadając tę wiedzę nauczysz się być autentyczny i otworzysz drzwi, które wciąż są zamknięte przed Tobą.

Najważniejsze jest to,

co posiadamy i co robimy

... jacy

JESTEŚMY!

Dlaczego praca nad głową jest tak

 

BARDZO WAŻNA?

 

 Odpowiednio nastawiony mózg zmienia postrzeganie świata, ludzi wokół i naszych relacji.

 

 Zmienia też sposób przeżywania codzienności, z której przecież składa się całe nasze życie.

 

 Praca nad sobą, nad swoimi naturalnymi predyspozycjami i uwarunkowaniami sprawia, że uczymy się dostrzegać i osiągać szczęście oraz czuć tak zwany “dobrostan”.

Dlaczego praca

nad głową jest tak

 

BARDZO WAŻNA?

 

 Odpowiednio nastawiony mózg zmienia postrzeganie świata, ludzi wokół i naszych
relacji.

 

 Zmienia też sposób przeżywania codzienności, z której przecież składa się całe nasze życie.

 

 Praca nad sobą, nad swoimi

naturalnymi predyspozycjami i uwarunkowaniami sprawia, że uczymy się dostrzegać i osiągać szczęście oraz czuć tak

zwany “dobrostan”.

dr Joe

Dispenza

Tonny

Robins

Sonya

Lubomirsky

dr David R.

Hawkins

dr Martin

Seligman

dr Rick

Hanson

180°

DO GÓRY NOGAMI!

Przez ostatnie lata całkowicie wywróciłam swoje życie

POMOGĘ CI znaleźć to,

co dawało Ci moc i radość

 

... a teraz zniknęło pod stertą obowiązków.

 

Odszukamy prawdę o Tobie, odbudujemy relacje bez rezygnacji z Twoich potrzeb. okryjesz w SOBIE predyspozycje, które Ci służą poznasz fundamenty dobrostanu, nauczysz się go budować o niego dbać.

 

Ruszymy biznes, żeby przestał wypalać, a stal się żywiołowym ognikiem, który służy Ci tak, jak chcesz i ułatwia życie.

Zabiorę Cię

w podróż

w głąb siebie!

 

Techniki te poniekąd zabierają nas w podróż w głąb siebie - by uświadomić jacy naprawdę jesteśmy i jakie techniki wypracował nasz mózg.

 

Następnie razem, konkretnymi technikami “wyciągamy” z mózgowych czeluści mocne strony i uczymy się wdrażać je w życie, aby budować dobrostan i dobre samopoczucie każdego dnia.

Jak

pracuję?

 

W swojej pracy kładę nacisk na to, co już mam, co jest w tej chwili - czyli poznanie sytuacji, w której aktualnie znajduje się dana osoba.

 

Badam, które schematy w mózgu działają w tym momencie i odgradzają od poczucia szczęścia, spełnienia i bezpieczeństwa. Potem dobieram odpowiednie techniki pracy, oparte na wiedzy naukowej - na brainologii i Structogramie®.

TAK MÓWIĄ

o współpracy ze mną:

... oraz wielu innych, których studiuję i nieustająco pochłaniam wiedzę, aby móc ją przekazać Tobie.

I nie stałoby się to, gdyby nie SAMOŚWIADOMOŚĆ.

 

Poznanie dokładnie na czym polegają mechanizmy funkcjonowania mózgu, poznanie Marzeny Grochowskiej, która o mózgu wie prawie wszystko. Dało mi to kolejne możliwości. Poznałam nowe terminy, takie jak: dobrostan, rezyliencja, uważność, teoria poliwagalna, psychologia pozytywna, neurobiologia. Dostałam ogromną, zwalidowaną wiedzę, opartą o nowe odkrycia oraz badania nad mózgiem, które warto wykorzystać w biznesie oraz zarządzaniu szczęściem w organizacjach.

 

W końcu jest nadzieja na zmianę skostniałych struktur i przemianę, którą przechodzą jednostki, a potem całe struktury. Metoda małych kroków pozwala na poruszanie się do przodu i czerpanie pięknej energii ze świata i ludzi. Bo my wszyscy jesteśmy na tym świecie cudowną energią, którą emanujemy. Tylko musimy ją zrozumieć i świadomie używać.

 

 

Moi mentorzy to:

Mówiły jaskółki,

jak się kończą

 

spółki

biuro OTWORZYŁAM ponownie

Entuzjazm spadł już po kilku miesiącach, kiedy to wszystko zwaliło mi się na głowę.

 

Najpierw ciężka choroba mojego taty, którego stan pogarszał się z dnia na dzień, a potem bolesne rozstanie ze wspólniczką. Moment przyciśnięcia do ściany i przewartościowanie pewnych aspektów życiowych. Decyzja była szybka:

 

 

 

Na razie ZAMYKAM.

 

 

Nadmienię, że minęło zaledwie 6 miesięcy od otwarcia… Konkurencja piła szampana, a ja zdruzgotana, czująca ogromny zawód w sercu wywiesiłam kartkę, że “biuro nieczynne do odwołania”.

 

Wbrew pozorom to był cudowny czas, który spędziłam ze swoim tatą, ostatnie chwile radości, jedzenia chałwy i wzruszeń. Tego nikt mi nie zabierze. Po śmierci taty, zaledwie po kilku tygodniach...

Poznaj moją

PODRÓŻ

do miejsca, w którym jestem teraz!

 

Od młodych lat prowadzę biznes, zawsze przyświecała mi chęć osiągnięcia czegoś więcej… Skąd się wzięła we mnie taka postawa?

 

Dziś już wiem, że mam tak ukształtowany mózg i moja osobowość ukierunkowana jest na wyznaczanie celów i osiągnięcia. Z drugiej zaś strony chciałam być zauważona.

 

A.M. Quality to ja, to mój świat doświadczeń, które zbierałam podczas tej podróży, zwanej „karierą”. Mój własny biznes, który otwierałam w wieku 29 lat. Pełna marzeń, z wizją i odwagą szłam jak burza. Wiem co znaczą nieprzespane noce, załamanie rynku, kryzys, niemoc, rekrutacja pracowników, czy problemy z komunikacją i subordynacją w firmie - ale wiem również, jak wiele znaczą zadowoleni klienci, cudowne relacje w pracy z zespołem, który uwielbiasz. Wiem również co znaczy, gdy możesz mieć spokojny urlop w cudownym miejscu z rodziną i rosnące słupki na swoim koncie.

 

W 2006 roku otworzyłam swoje własne biuro podróży. Wiedziałam, że musi nazywać się unikalnie, bo podróże to coś więcej niż produkt czy usługa, to emocje, to dotyk, to smak… to magia.. Na początku z niską samooceną, młoda, niedoświadczona pełna obaw, ale z ogromną energią i pomysłowością brnęłam do przodu po swoje CELE. Magia Podróży stała się faktem. Przez to, że strach był ogromny i budżet niewielki dałam się namówić na spółkę. Skorzystałam ze wsparcia starszych znajomych, potem wspólników. Domyślasz się , jak się kończą spółki….

Cześć! Nazywam się

ANNA MŚCICHOWSKA

 

Jestem brainologiem, trenerką Structogram® oraz trenerką świadomego biznesu.

 

Od ponad 5 lat badam schematy w mózgu,

które działają na człowieka w danym

momencie i odgradzają od poczucia

szczęścia, spełnienia i bezpieczeństwa.

Anna Mścichowska A.M. Quality & Magia Podróży, Wojska Polskiego 6/1u, 19-300 Ełk, tel. 513161313, NIP: 8481367823, REGON: 28135953

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

 

Realizacja: Plutowski.pl

Masz dodatkowe pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ ze mną!

info@amquality.eu

+48 513 161 313

Jeśli masz ochotę spotkać się ze mną na żywo, po wcześniejszym umówieniu zapraszam Cię do mojego biura w Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 6/1u.

 

SYSTEM JAKOŚCI ISO 9001

Sprawdź politykę jakości >>