O nas

O nas

Podróżowanie pozwala odkrywać wnętrze każdego z nas.

A.M. Quality to nowoczesna, konkretna i bezpieczna koncepcja szkoleniowa dla dla małych przedsiębiorców, którzy marzą o swoim wielkim SUKCESIE.

Pomagam budować  Świat przedsiębiorcy począwszy od mózgu, w którym ukrywają się pokłady autentyczności a skończywszy na całym otoczeniu, które wpływa na to jaki osiągnie SUKCES.
Przez 20 lat zapakowałam  ogromny plecak, w którym nazbierało się różności. Dzisiaj uporządkowana walizeczka stoi i czeka na Ciebie, abyś mógł ze swojej podróży biznesowej wyciągnąć to co najlepsze. Oprócz pieniędzy, zadowolonych klientów, satysfakcji, to gwarantuję Ci również świetną przygodę, która zawsze towarzyszy podczas podróży.

Zapraszam Cię do świata A.M.Quality

Kim jest AM?

Anna Mścichowska – założycielka AMQuality

Zawodowo

Licencjonowany Trener szwajcarskiej metody treningowej STRUCTOGRAM®, opartej na predyspozycjach mózgu, wykorzystywana do odkrywania własnych możliwości osobowościowych. Treningi te wśród uczestników pomagają wydobywać ukryte pokłady energii i pozwalają wyzwolić się ze stereotypów mieszkających w naszych głowach.  „Uwolnienie to” jest początkiem na drodze osiągania ogromnych SUKCESÓW zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. 

Anna Mścichowska od 2006 r. jest  przedsiębiorcą, prężnie funkcjonującej agencji turystycznej „Magia Podróży” z wyróżnieniami  i nagrodami na forum ogólnopolskim za wysoką sprzedaż, doskonałą jakość obsługi oraz wzorową współpracę na poziomie B2B. Uczestniczka wielu konferencji branżowych oraz China International Travel Mart 2016 w Shanghaju jako polska delegatka biur podróży. Współpraca z największymi touroperatorami pozwoliła jej rozwinąć firmę na skalę ogólnopolską. Była pionierem w budowaniu relacji z klientami poprzez sieć internetową.  Zbudowała markę poprzez kreatywne akcje marketingowe i podejście bardzo personalizujące klienta. Doskonałe relacje panujące w jej zespole i pomiędzy klientami pozwoliły obsłużyć kilka tysięcy osób i spełnić najskrytsze marzenia o podróżach. Szybka i skuteczna w podejmowaniu decyzji, wizjonerka z ogromną intuicją. Odnajdująca pasję w pracy z klientami w sposób naturalny dopinając transakcje. Dzięki stałemu rozwojowi potrafi odnaleźć się w każdym nowym wyzwaniu i widzi świat oczami optymisty.  Pomysłodawca i Organizatorka Forum Gościnności w powiecie Ełckim.  Obecnie rozwija umiejętności, jako doradca biznesowy dla małych przedsiębiorców głównie pomagając w branży noclegowej i gastronomicznej poprzez łączenie doświadczenia zawodowego z wiedzą o świadomości samego siebie. Pomysłodawca akcji reaktywującej do działania w czasie pandemii COVID19.

 DETOX MÓZGU 

Prywatnie

Kobieta jak każda, zmagająca się z problemami dnia codziennego swojej rodziny. Spełniona mama. Wyróżnia ją ogromna dbałość o szczegóły i perfekcjonizm. Zwalcza bylejakość i niekompetencję w każdej dziedzinie, którą się zajmuje. Zakochana od wielu lat w Hiszpanii i kulturze Latynoameryki. Zafascynowana kulturą Majów i świata energii, który nas otacza. Kultywująca świadome spojrzenie na swoje wnętrze, świat i otoczenie.

Fascynują ją ludzie i rozmowy z nimi. Wciąż odkrywa nowe pokłady wiedzy i łączy ją w spójną całość.

KOCHAM ŚWIAT i różnorodność barw, kultur, języka, ludzi, architektury, krajobrazu. Marzy mi się sytuacja w której ludzie podróżują chętnie i z uśmiechem na twarzy, czerpią z podróży cudowne i niezapomniane chwile, a ich wspomnienia pełne są tych ogniw, które tworzymy my

AM Quality to ścieżka do BIZNESU nowych czasów…

POZNAJMY SIĘ

do góry