Czy czeka nas oblężenie Turystów w Polsce?

Czy czeka nas oblężenie Turystów w Polsce?

Czy życie pozostanie online? Jak długo będziemy musieli pozostać w domach? Czy koronawirus zabije TURYSTYKĘ?

Zadaję sobie wciąż mnóstwo pytań. Wiem jedno ludzie nie potrafią żyć bez podróżowania.
Dzisiaj zastanawiałam się jak będzie wyglądał świat… jak już się podniesie. Pomyślałam sobie, że przecież każdy z nas nadal będzie chciał odpoczywać, wyjeżdżać w miejsca urokliwe, takie gdzie głowa i ciało będzie się relaksować. Nie wytrzymamy długo w swoich domach…kiedyś będziemy musieli wyjść.

W związku z tym, iż gospodarka na świcie będzie musiała się podźwignąć i tak od razu nie będzie ludzi stać na drogie wczasy. W kieszeniach będzie brakowało na rozrywkę. Każdy z nas będzie miał trudności finansowe. Nie ma złudzeń.

 

Polacy zaczną odpoczywać w Polsce!
Przygotujmy się do tego szturmu klientów!

Pamiętajmy o tym, na co będą stawiać Turyści:

 

  1. Czystość – po epidemii koronawirusa każdy będzie wybitnie dbał o czystość, zatem zrób wszystko, wysprzątaj go, zastosuj wszelkie środki odkażające, wyposaż jeśli trzeba w odpowiednie dozowniki z płynem do odkażania, aby Twój Gość miał poczucie bezpieczeństwa w Twoim apartamencie, hotelu, domku, pensjonacie…
  2. Mniejsze skupiska ludzi – strach przed tłumem ludzi pozostanie na długo w mentalności ludzi, nie trzeba się temu dziwić, a wyjść na przeciw. Umożliwić odpoczynek w odosobnieniu, tego będzie chciał Twój Gość. Zastanów się nad serwisem do pokoju, bądź zastosowaniu opcji ze śniadaniem do pokoju lub indywidualnego przygotowania sobie posiłku w swoim pokoju. Zmniejsz liczbę stolików w jadalni, zrób duży odstęp. Każda opcja będzie dobrym rozwiązaniem… teraz wydaje Ci się nieco dziwna, ale uwierz mi wymagania i pomysły gości są bardzo zaskakujące.
  3. Przestrzenie ciche i spokojne – ludzie po depresyjnym okresie odosobnienia nie będą umieli tak szybko wrócić do normalnego życia towarzyskiego. Pozwól na wyciszenie, na refleksję, na odcięcie się lub na medytację na łonie natury. Twój Gość będzie zachwycony, gdy będzie mógł w ciszy uspokoić umysł i duszę.
  4. Niska cena – po kryzysie, który dotknie większość gałęzi gospodarki, nie będzie łatwo żyć na tym samym poziomie sprzed epidemii koronawirusa. I na ile ciężko będzie wydać jakiekolwiek pieniądze na wakacje, urlop, wyjazd to na tyle nie łatwo będzie zrezygnować z odpoczynku jakiegokolwiek. Ludzie potrzebują odpoczywać od pracy, otoczenia, zgiełku, rutyny. Potrzebują uspokojenia duszy, relaksu, a to mogą czynić jedynie gdy wypoczywają. Ten wypoczynek pozwala na ładowanie baterii, a wierzcie mi bez tego nie podźwigniemy się z kryzysu, gdy turystyka nie wypełni takich potrzeb.
    Tak ogranicz wydatki, aby również cena dla Twojego Gościa była atrakcyjna.

    Jakie rodzaje obiektów noclegowych mają szansę w tym nadchodzącym czasie?

🍀właściciele apartamentów
🍀właściciele pensjonatów
🍀właściciele agroturystyki
🍀 właściciele małych przyjaznych hotelików

To jest czas na to abyście Wy właściciele takich obiektów spróbowali swoich sił. Ten czas jest czasem na zbudowanie twojej tożsamości, zaplanowanie działań, oszacowanie strat i próba podźwignięcia.
Poznaj swoje możliwości, zastanów się czego Ci brakuje, co możesz zrobić i jak to zrobić.

Jeśli potrzebujesz pomocy to jestem i zapraszam Cię do grupy na Facebooku, dzielę się swoją wiedzą i pomysłami.

Grupa Wsparcia dla branży hotelarskiej i gastronomicznej

Możesz też skorzystać z konsultacji, wystarczy że wypełnisz formularz.

Zamów Konsultację

do góry