AMResorts Czy zawsze AM oznacza doskonałą jakość?

AMResorts Czy zawsze AM oznacza doskonałą jakość?

Całkiem niespodziewanie, biorąc udział w kameralnej Prezentacji we wrześniu 2019 dla Biur Podróży w Hotelu Bristol w Warszawie poznałam pewną młodą damę. Jej propozycje hoteli , o których opowiadała z ogromną pasją i entuzjazmem, porwały mnie prosto na Wyspy Karaibskie, które uwielbiam.  Nie tylko za cudowne plaże i turkusowe morza, ale za wspaniałe koncepty hotelowe, które powodują, że goście doświadczają niecodziennych wrażeń i najlepszego serwisu, powinny być wzorem do naśladowania dla hotelarzy na całym świecie.

Anna Białczak, która dzisiaj zechciała podzielić się inspirującymi informacjami o swojej kampanii hotelowej. Dziś reprezentuje hotele AMResorts w Europie Centralnej i w Skandynawii.
AMResorts to kolekcja luksusowych ośrodków wypoczynkowych, z których każdy ma swoją niepowtarzalną osobowość. Wznosząc all-inclusive na New Level of Luxury® , każdy z hoteli oferuje Endless Privileges ® , Unlimited-Luxury ® lub Unlimited-Fun ® , eleganckie zakwaterowanie, światowej klasy spa, znakomitą kuchnię , nieograniczone napoje premium i wiele innych rozpieszczających udogodnień.

Zobaczcie sami!

AM: Czym się Aniu zajmujesz i czy to jest trudna praca?

AB: Jestem odpowiedzialna za sprzedaż i marketing w Europie Centralnej i Skandynawii. Do moich głównych obowiązków należy komunikacja i koordynacja między hotelami AMResorts a tour operatorami, a także strategiczne planowanie działań marketingowych i sprzedażowych. Reprezentuję również nasze hotele na różnego typu eventach. Jako reprezentacja przekazujemy ważne informacje i rekomendacje do hoteli. Ważne, aby hotele rozumiały potrzeby naszych gości i dzięki temu mogły zaoferować wyjątkowy serwis.
Czy moja praca jest trudna? Tak długo jak praca sprawia przyjemność, nie wydaje się trudna.  Moje zadania są bardzo interesujące, czasami jest ich dużo w jednym momencie i jednocześnie mam do wykonania wiele zadań, ale sprawiają mi satysfakcję.

AM: Jak długo pracujesz w hotelarstwie i czy możesz opowiedzieć o szczeblach Twojej kariery?

AB: Moja przygoda z turystyką zaczęła się zaledwie 1,5 roku temu po powrocie z mojego urlopu w Meksyku. Zakochałam się w tym kraju i już kilka miesięcy później mogłam wrócić tam w celach służbowych. Początkowo głównie wspierałam sprzedaż i marketing w regionie DACH, gdzie w dalszym ciągu mogę zbierać ciekawe doświadczenia. Od prawie roku mam możliwość rozwijania i promowania na rynku w Europie Centralnej co sprawia mi olbrzymią przyjemność.

AM: Czy lubisz w swoją pracę? Co jest w niej wyjątkowego?


AB:
Bardzo lubię swoją pracę. Oczywiście wielką zaletą jest możliwość podróżowania i spotykania fantastycznych ludzi. Jeśli chodzi o zadania same w sobie to wyjątkowe jest to, że to co polecam naszym klientom oraz gościom, jest dobre. Jakość naszych hoteli bardzo ułatwia mi moją pracę, ponieważ jestem przekonana, że oferuję naszym klientom to, z czego będą zadowoleni. Nie ma możliwości, abym czuła się kiedykolwiek zawstydzona z powodu niewłaściwej obsługi czy hospitality w moich resortach. Mam 100% zaufanie do moich AMResorts.

AM: Opowiedz na czym polega wyjątkowy serwis w Waszych hotelach? Dlaczego poleciłabyś swoje hotele jako wyjątkowe, co jest specjalnego i unikatowego co wyróżnia je od innych?

AB: Wszystkie hotele AMResorts oferują słoneczne plaże, komfortowe zakwaterowanie, światowej klasy spa, wyśmienitą kuchnię z nieograniczoną ilością najwyższej jakości napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Nasi goście nie dostają opasek na rękę, ponieważ jest to dla nas ważne, żeby wszyscy czuli się swobodnie na urlopie. Mamy jednak świadomość, że każdy klient ma inne oczekiwania co do swojego urlopu, dlatego oferujemy różne marki i koncepty, żeby sprostować tym indywidualnym wymaganiom.
W zależności od potrzeb gości oferujemy hotele: tylko dla dorosłych, dla par, dla par z dziećmi lub dla rodzin.

AM: Możesz przedstawić kilka najbardziej imponujących koncepcji w Twoich hotelach i czym szczególnym się wyróżniają?

AB: Na Karaibach mamy 7 marek i trzy główne koncepty.
Unlimited-Fun® w 4* hotelach Sunscape Resorts & Spas:

 • Nieograniczony dostęp do restauracji à la carte (bez rezerwacji),
 • Nielimitowane ilości najlepszych gatunków napojów alkoholowych i bezalkoholowych,
 • Minibar w pokoju,
 • Szeroki wachlarz zajęć,
 • wieczorna rozrywka oraz muzyka na żywo,
 • Darmowe WiFi w lobby,
 • Allinclusive bez opasek na rękę.

Unlimited-Luxury® oferujemy w naszych 5* hotelach Secrets, Breathless, Dreams, Now oraz Reflect Resorts & Spas. Koncept zawiera:

 • Nieograniczony dostęp do restauracji à la carte (bez rezerwacji),
 • Nielimitowane ilości najlepszych gatunków napojów alkoholowych i bezalkoholowych,
 • 24-godzinna obsługa pokoju,
 • Kelnerzy serwujący drinki przy basenie oraz na plaży,
 • Codziennie uzupełniany minibar (woda, soki, piwo oraz napoje bezalkoholowe),
 • Szeroki wachlarz zajęć, wieczorna rozrywka, niezmotoryzowane sporty wodne oraz muzyka na żywo,
 • Darmowe WiFi na terenie całego hotelu
 • Bez opasek na rękę

Endless Privileges® to serwis oferowany w hotelach Zoëtry Wellness & Spa Resorts. Są to boutique hotele dla bardzo wymagających gości. Koncept zawiera dodatkowo:

 • Check-in & check-out o każdej porze,
 • Powitalna butelka rumu,
 • Obsługa pokojowa 3 razy dziennie,
 • Butelka wina musującego & świeże owoce codziennie w pokoju,
 • Usługi pralnicze,
 • Kosmetyki wysokiej jakości w pokoju,
 • Darmowy 20-minutowy dostęp do Complimentary 20-minute wellness lub konsultacje z trenerem,
 • Tylko restauracje a la carte.

AM: Czy wasza Kampania AMResorts prowadzi specjalną politykę ekologiczną, czy jest to respektowane? Co sądzisz o tym, aby edukować gości w hotelu na temat zanieczyszczeń jakie robią, aby wprowadzić dekalog to respect the nature?

AB: AMResorts przywiązuje dużą wagę do ekologii i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wrażenia, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko. Dużym krokiem w tym kierunku była rezygnacja z plastikowych słomek we wszystkich hotelach AMResorts. 30 z naszych hoteli otrzymało Rainforest Alliance Certified ™  co oznacza, że hotele te spełniają standardy, które wymagają zrównoważenia środowiskowego, społecznego i ekonomicznego.
Bardzo dobrym przykładem jest Dreams Tulum Resort & Spa, który dokłada wszelkich starań, aby świat był bardziej ekologiczny. Hotel jest zaangażowany w różne programy i inicjatywy, jest założycielem Fundacji Tulum i poprzez programy takie jak stypendia dla dzieci pracowników czy wspieranie ochrony zagrożonych żółwi Dreams Tulum ma pozytywny wpływ na społeczność. Hotel wprowadził w życie smart water program. Opracowanie tego kompleksowego programu wydobywania, użytkowania i odprowadzania wody pomogło zapewnić najlepszej jakości wodę dla gości i pracowników.

Dreams Tulum promuje również politykę ekologiczną wśród gości. Takie programy jak Plant-a-Tree Project – hotel przeznaczył pobliską działkę specjalnie na ten projekt, w którym goście mogą brać udział, po czym otrzymują regularnie informacje o rozwoju swojego drzewa. Ważnym dla nas projektem jest również Turtle Protection Program – hotel jest zaangażowany w edukację gości na temat środków bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas sezonu lęgowego żółwi morskich.

AM: Dziękuję Ci bardzo, że zechciałaś opowiedzieć nam o AMResorts. Na mnie robi niesamowite wrażenie i na pewno Magia Podróży będzie wysyłać klientów do tych pięknych miejsc, a hotelarze będą mogli inspirować się Waszym pomysłem.

P.s. O innych koncepcjach ekologicznych dla hotelarstwa dowiesz się z naszego działu Eko-logika.

 

do góry